امروز شنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۷

تعطیلات بهترین فرصت برای تبلیغ حوزوی است پنجشنبه ۲ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۲۶:۴۸


تعطیلات بهترین فرصت برای تبلیغ حوزوی است تعداد بازدید: ۲۲

نماینده طلاب و فضلای تهران، تعطیلات نوروزی را بهترین فرصت برای تبلیغ حوزوی دانست و اظهار داشت: دید و بازدید و صله رحم بهترین زمان برای تبلیغ طلاب است.
 
 
 

 

 

حجت الاسلام عباس مداحی، کارشناس تربیتی، فرهنگی جامعه المصطفی در گفت و گو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی مجمع نمایندگان یکی از بهترین زمان ها برای تبلیغ را دید و بازدید و صله رحم دانست و اظهار داشت: طلاب و فضلایی که در شهرستان ها برای دید و بازدید و صله رحم می روند که این واجب الهی را انجام دهند و در کنار خانواده ها و فامیل ها باشند، یکی از بهترین وقت ها برای تبلیغ همین است.

 

وی با بیان اینکه تبلیغات طلاب در این مواقع باید خیلی مختصر، جذاب و جالب باشد، تصریح کرد: یکی از کارهایی که می شود برای خانوادها انجام داد تبلیغات یک دقیقه ای است، که ما به دوستان سفارش می کنیم.

 

حجت الاسلام مداحی اظهار داشت: ما اسم سوره لقمان را تعبیر کردیم به عنوان سوره خانواده و جوانان، هر کسی می تواند فامیل ها را برای مطالعه بسیج و سوره لقمان را مطالعه و بیست نکته در آن پیدا کند.

 

عضو مجمع نمایندگان حوزه علمیه عنوان کرد: اگر بتوانیم به جوانانمان سه وظیفه محول کنیم، تا آخر عمر بیمه شوند، نخستین کاری که جوانان عزیزمان انجام دهند تفکر در آیات خدا هست، انسان وقتی تفکر در آیات الهی کند اعتقاداتش خیلی محکم تر و قوی تر می شود.

 

نماینده طلاب و فضلای تهران افزود: تشکر از نعمت های خدا نکته دومی است که باید جوانان را به آن تشویق کنیم، این همه دستگاه های عجیب و غریب و جدید که اختراع شد مانند ابر رایانه ها، باز خداوند متعال در سوره نحل آیه 18 فریاد می زند نعمت های خدا قابل شمارش نیست.

 

وی سومین وظیفه ای که باید به جوانان محول کرد را تحقیق و پژوهش دانست و گفت: نامه 31 نهج البلاغه را به دکترای افتخاری تعبیر می کنیم، اگر کسی می خواهد دکتری افتخاری بگیرد نامه 31 نهج البلاغه را مطالعه کنند و نکته ها ی آن را از آن استخراج کنند.