امروز شنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۷

دشمنان در تلاشند تا جایگاه روحانیت را تضعیف کنند سه شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۱۵:۳۰


دشمنان در تلاشند تا جایگاه روحانیت را تضعیف کنند تعداد بازدید: ۳۰۴

نماینده طلاب و فضلای فیروزکوه و دماوند، ضمن شمردن خدمات و فعالیت های مختلف روحانیت از تلاش و کوشش دشمنان برای تضعیف جایگاه روحانیت سخن گفت و از مردم خواست که به این تبلیغات مسموم توجه جدی نداشته باشند.
حجت الاسلام حسنعلی آهنگران، نماینده طلاب و فضلای فیروزکوه و دماوند در گفت و گو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی مجمع نمایندگان طلاب به وظایف و نقش روحانیت در هدایت جامعه تاکید کرد.
 
وی افزود: مسؤولیت روحانیت همان مسؤولیت خطیری است که انبیاء و اولیای خدا داشتند، روحانیت در همین لباس است و مسیر حرکت می¬کند، وظیفه¬اش هدایت، رهبری و راهنمایی مردم است، برای مردم احکام و دستورات دین را بیان کند.
 
عضو مجمع نمایندگان اظهار داشت: امروز روحانیت وظیفه¬ سنگینی در جامعه به دوش دارد؛  و باید برای رسیدن به این هدف بلند سختی ها زیادی را متحمل شود و بسیار از مشکلات را به جان بخرد.
 
حجت الاسلام آهنگران، افزود: امروز جهانیان تشنه معارف اهل بیت هستند و این وظیفه سنگین بر دوش روحانیت نهاده شده است که باید آن را به سراسر جهانیان برسانند و خود را محدود به یک شهر و دیار نکنند.
 
وی ادامه داد:  واقعا روحانیت مظلوم واقع شده است؛ زیرا دشمن تمام تلاش و همت خود را به کار بسته است تا این قشر در جامعه تضعیف کند؛ ولی شکرانه با تلاش های مجدانه روحانیت و خلوص نیتی که وجود دارد، ان شاالله این هدف ناشایست نتیجه نخواهد گرفت.
 
حجت الاسلام آهنگران افزود: روحانیت خدمت های فراوانی برای مردم می کنند، اما متأسفانه دشمنان نمی¬توانند ببینند همانطور که اهل بیت(ع) را نتوانستند ببینند، الان روحانیت در همین مسیر است و آنها نمی توانند ببینند که روحانیت تبلیغ می¬کند.
 
 
وی عنوان کرد: امروز روحانیت خدمت می¬کند و در دل مردم جای دارد، مردم هم انصافا عاشق روحانیت هستند و آنها را دوست دارند؛ ولی دشمنان نمی¬توانند تحمل کنند و در تلاشند به هر طریقی که باشد، اینها را بکوبند، شایعات پخش کنند، تبلیغات سوء کنند و بگویند روحانیت چنین و چنان است تا دید مردم را نسبت به روحانیت تغییر دهند.